Reiserådgivere

Møt reiserådgiverne våre

Vi er eksperter på skiområdene i Italia og Østerrike- så uansett hva du ser etter så kan vi hjelpe deg med å finne den perfekte skiferien til Alpene! 

Du trenger bare å spørre! 

Og det gjør du ved å ringe til 21 08 17 18 eller slopetrotter@slopetrotter.no - eller se kontaktinformasjonen vår nedenfor. 

Så skal vi hjelpe deg med å finne drømmeferien din i Alpene. 

 

 

Skal du på skiferie til Alpene?

La oss gjøre jobben- få et personlig tilbud! 

Henrik Rydberg
Senior Reserådgiver
Tel.: 040 64 56 206
henrik@slopetrotter.se

Ekspert på: Italia

Henrik

Henrik er en ekte livsnyter som elsker å gjøre store carvingsvinger i brede, italienske løyper. Når du ikke ser han i løypen så sitter han mest sannsynlig i en solstol med en Aperol Spritz i hånden. 

 

Philip Kumlin
Reserådgiver
Tel.: 040 64 56 208
philip@slopetrotter.se

Ekspert på: St. Anton, Ischgl og offpist

Philip

Philip har stått på ski siden barndommen og vet hvilke områder i Alpene som virkelig kan utfordre de som allerde er gode på ski. 

 

Mikael Tröhler Widmark
Reserådgiver
Tel.: 040 64 56 238
mikael@slopetrotter.se

Ekspert på: Canazei, Livigno og større grupper 

Mikael

Mikael har en forkjærlighet for de italienske Alpene, spesielt Canazei. Tidligere har han vært guide i Canazei og kjenner derfor skiområdet som sin egen baklomme. 

 

 

Joakim Karstensen
Reserådgiver
Tel.: 188 43 20 20
joakim@slopetrotter.se

Ekspert på: Italia og utfordrende skiområder

Kate Wermuth
Reserådgiver
Tel.: 0770 37 37 57
kate@slopetrotter.se

Ekspert på: Familier med barn

Kate

Kate har selv to små barn og vet nøyaktig hva familier ønsker når de skal på skiferie til Alpene. 

 

Emilie Gehl
Reserådgiver
Tel.: 0770 37 37 57
emilie@slopetrotter.se

Ekspert på: Skiferie med barn og Italien

Emilie

Emilie er en ekte skimamma som tar med familien på skiferie hvert år til Alpene. "For hva er bedre enn familietid i løypen?", som hun selv sier. 

La oss finne den perfekte skiferien for deg!